PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Dzieci są ważne. Mają swoje potrzeby, problemy, niejasności. Nam, dorosłym, czasami trudno zrozumieć ich świat, dlatego nie potrafimy pomóc naszym pociechom, a przyczyn nieprawidłowości doszukujemy się w nie tym, w czym powinniśmy. Jako psycholog dziecięcy z ogromną przyjemnością obserwuję, że świadomość wśród rodziców znacznie wzrasta i coraz więcej z nich ma odwagę oddać swoje dziecko pod obserwację specjalisty. Tacy opiekunowie chcą wiedzieć, poznawać, nauczyć się i zrozumieć. To ogromny dar, jaki mogą dać swoim pociechom.

Psycholog dziecięcy może pomóc rodzicom, którzy mają problemy w wychowaniu, nie wiedzą jakie decyzje podejmować, nie rozumieją procesów zachodzących w ich pociechach oraz tych, którzy potrzebują porady odnoście wychowania i rozwoju dziecka. Z chęcią spotkam się z Państwa dziećmi. Takie spotkanie będzie dla nich zabawą bez zbędnego stresu i niepewności. Zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie-Mokotów.

W dzisiejszych czasach wychowanie dziecka nie jest łatwe. Młodzi ludzie otaczani są wieloma pokusami, bodźcami, nieprawidłowymi wartościami. Wizyta u psychologa dziecięcego nie jest oznaką słabości, a ogromnej odwagi, odpowiedzialności i świadomości wychowania.

Mój gabinet znajduje się w dogodnej lokalizacji Warszawa-Mokotów.